Подання

Надсилання доповідей

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для конференції Наукові конференції України?
Увійдіть на сайт

Потрібні Ім'я користувача/Пароль?
Зареєструйтеся

Для того, щоб мати можливість подавати доповіді на конференцію та перевіряти поточний статус своїх подань необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництва для авторів

Тези, обсягом до 3-х сторінок, формат А4 з полями праворуч, знизу, зверху та ліворуч – 2 см. Шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал – 1.5. Назва доповіді друкується без використання клавіші Caps Lock.

Обов’язковою є наявність електронного варіанту тез в форматі файлів MS Word doc або rtf.

Тези, які не відповідатимуть вказаним вимогам, або надіслані без заяви, прийматися до розгляду не будуть.

Оргкомітет залишає за собою право відбору тез у відповідності до тематики конференції та вимог оформлення матеріалів. За зміст тез несе відповідальність автор.

Розмір оргвнеску для участі в конференції складає 180 грн. (вказано без плати за пересилання по пошті). Для студентів та аспірантів НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського» пільгова вартість – 150 грн.

ОРГВНЕСОК СПЛАЧУЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАПРОШЕННЯ! Інформація (розрахунковий рахунок та інші реквізити) щодо перерахування оргвнеску для участі у конференції буде надана в e-mail листі з запрошенням після експертизи надісланих матеріалів. Оргвнесок включає в себе вартість програмних матеріалів, видання збірки тез. Конвертація з іноземних валют в гривні здійснюється за курсом Національного Банку України (НБУ) на момент сплати оргвнеску.

Після сплати пошту оргвнеску необхідно надіслати на електронну адресу оргкомітету відскановану копію квитанції.

Учасники, які не змогли приїхати, але здійснили оплату оргвнеску, можуть отримати збірку тез поштою. Вартість відправки однієї збірки тез по Україні – приблизно 15 грн.; в країни СНД – 120 грн. (вартість поштових послуг, витратних матеріалів).

Прохання: після отримання запрошення, яке буде відіслано згідно з даними у заявці, перерахувати оргвнесок протягом трьох банківських днів. Учасники з інших країн мають можливість сплатити оргвнесок при реєстрації або поштовим переказом (адреса буде вказана в листі-запрошенні).

Вимоги до подання

1. Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів.

Наприклад:

Сидоров І. І.

sidorov@mail.ru

ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА – ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

1. Заявку на участь, в якій має бути вказано:
    • Прізвище, ім’я та по-батькові учасника;
    • Напрямок, в якому планується виступ;
    • Назва організації та її адреса;
    • Посада, науковий ступінь (якщо є);
    • Домашня адреса (з поштовим індексом);
    • Контактний телефон та e-mail;
    • Потребу в поселенні (дата приїзду та від’їзду; приблизний час прибуття – ранок, день, вечір);
    • Повідомити, чи потрібні для виступу додаткові технічні засоби.

2. The submission file is in OpenOffice, Microsoft Word, RTF, or WordPerfect document file format.
  3. All URL addresses in the text (e.g., http://pkp.sfu.ca) are activated and ready to click.
  4. The text is single-spaced; uses a 12-point font; employs italics, rather than underlining (except with URL addresses); and all illustrations, figures, and tables are placed within the text at the appropriate points, rather than at the end.
  5. The text adheres to the stylistic and bibliographic requirements outlined in the Author Guidelines, which is found in About the Conference.
  6. If submitting to a peer-reviewed track of the conference, authors' names are removed from submission, with "Author" and year used in the bibliography and footnotes, instead of authors' name, paper title, etc.
  7. If submitting to peer review, all Microsoft Office documents (including Supplementary Files) have been saved by going to File and selecting Save As; clicking Tools (or Options in a Mac); clicking Security; selecting "Remove personal information from file properties on save"; clicking Save.